Знайдіть градусну міру кожного з двох внутрішніх кутів, що утворилися при перетині двох паралельних

прямих січною, якщо один з них на 75° менший за другий

Ответы на вопрос

Отвечает Матвеева Лиля.

Ответ:

нехай менший кут x тогда бильший кут x+75 их сума 90 градусив.Маемо р.

Объяснение:

x+x+75=90

2x=90-75

x=25:2

x=12.5

12.5+75=87.5