Величини двох внутрішніх односторонніх кутів, утворених при перетині паралельних прямих січною,

відносяться як 7 : 5. Знайти ці кути.​

Ответы на вопрос

Отвечает Марков Саша.

Ответ:

7+5=12

180/12=15

7*15=105°

5*15=75°