ВВ1 - бісектриса трикутника АВС. Знайдіть AB1, якщо AB=10 м,ВС=15 М, АС-20 м.​


Ответы на вопрос

Отвечает Веремеенко Ксения.

Ответ:

8

Объяснение:

за в-стю бісектриси BC/AB=B1C/B1A=(20-X)/X

15/10=(20/X)-1

5/2=20/X

AB1=X=8м