В трикутнику АВС АВ = 10 см, кут А= 30 0 , знайти ВС, якщо кут С= 45 градусів ПОМОГИТЕ

ПОЖАЛУЙСТА!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Гафиева Аделя.

Ответ:

5√2/2 см

Объяснение:

За теоремою синусів

sin45/AB = sin30/BC

BC=10 * 1/2 : √2/2 = 5√2/2 см