У трикутника АВС АВ=11 см, ВС=4 см. Який з наведених відрізків не може бути третьою стороною

трикутника? АС=10 см, АС=7 см, АС=9 см, АС=8 см​

Ответы на вопрос

Отвечает Рибчак Анжеліка.

Ответ:

7 см

Объяснение:

Більша сторона трикутника не може бути більшою або дорівнювати сумі двох інших сторін, а 7+4=11, тобто АВ=ВС+АС=4+7=11.

Отвечает Колисниченко Маша.

Ответ:

АС=7 см, т.к. большая сторона треугольника не может быль больше либо равна сумме двух других сторон.