В трапецію ABCD (AB паралельно CD) можна вписати коло. АВ = 13 см, ВС =15 см, CD =17см Чому

дорівнює довжина сторони AD?

Ответы на вопрос

Отвечает Добрева Аня.

Ответ:

АD=15см

Объяснение:

АВ+СD=BC+AD

AD=(AB+CD)-BC=(13+17)-15=30-15=15см