Знайти суміжний кути один із них на 28° більший від іншого


Ответы на вопрос

Отвечает Ким Костян.

Объяснение:

нехай Кут 1 = х, тоді другий кут = х+28, сума суміжних = 180°

x+x+28= 180

2x= 180-28

2x= 152

x = 76