1. Знайти сумужні кути, якщо один із них на 50° більший від іншого. 2.Знайти сумужні кути, якщо

вони відносяться 4:5 3.Знайти сумужні кути, якщо одна сьома одного з них більша від дві п'ятої

Ответы на вопрос

Отвечает Гусейнова Эльвира.
Один угол = х, другой = х + 50°
х + х +50° = 180°
2х = 180° - 50°
2х = 130°
х = 65 °( один угол)
65°+ 50 °= 115° ( другой угол)

один угол 4х, второй 5х
4х+5х=180
9х=180
х=20
20*4=80 один угол
20*5=100 второй