1) Знайдіть зовнішні кути трикутника, якщо його внутрішні кути відносяться як 9:6:3 2) У

трикутнику АВС зовнішні кути при вершинах А і С рівн. Знайдіть довжину бісектртси ВD, якщо Р трик. ABC= 36дм, а Р трик. АВD= 24дм. Пожалуйста помогите решить очень надо ​

Ответы на вопрос

Отвечает Корнеев Виталий.

1) Нехай ∠1=9х°,  ∠2=6х°,  ∠3=3х°, тоді

9х+6х+3х=180;  18х=180;  х=10

∠1=90°,  ∠2=60°,  ∠3=30°

Сума зовнішнього та внутрішнього кута становить 180°.

180-90=90°;  180-60=120°;  180-30=150°

Відповідь: 90°;  120°;   150°

2) ΔАВС - рівнобедрений, що випливає з рівності кутів при основі.

АВ=ВС;  ВD - медіана;  АD=СD;  АС=АD+СD=2АD

АВ+ВС+АС=36 дм;  2АВ+2АD=36 дм.;  АВ+АD=36:2=18 дм.

АВ+АD+ВD=24 дм;  ВD=24-18=6 дм.

Відповідь: 6 дм.