ПОМОГИТЕ ПЖЖЖЖЖ 1 варіант1. Один з кутiв. утворених при перетині паралельних прямих сiчною

дорівнює 134". Знайдіть решту кутів.2. Знайдіть кути трикутника, якщо вони відносяться як 4:2:33. Зовнішній кут при основi рiвнобедреного трикутника дорiвнюс 116". Знайдіть внутрішні кути трикутника.4. Гіпотенуза рівнобедреного прямокутного трикутника дорівнюс 13 см. Знайдіть висоту цього трикутника, проведену до гіпотенузи.5. у рівнобедреному трикутнику кут при вершині дорівнюе 120°, а бічна сторона 8 см. Знайдіть довжину медіани, проведеної до основи трикутника.СРОЧНО!!!!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Комолова Дарья.

Ответ:

завдання 2..?.Знайдемо коефіцієнт пропорційності k .

У трекутнику сума всіх кутів 180°, тоді  

2k+4k+3k=180°

9k = 180 °

k=20°

∠1=4*20=80°

∠2=2*20=40°

∠3= 3*20=60°