У трикутнику АВС ∠С = 90, ∠В = 30. Знайдіть катет АС, якщо гіпотенуза= 4 см. *​


Ответы на вопрос

Отвечает Пестерев Влад.

Ответ:

За опорним фактом катет, що лежить проти кута величина якого дорівнює 30 градусів, дорівнює половині гіпотенузи, тоді:

АС=АВ/2=4/2=2(см)

Відповідь: АС=2см

Объяснение: