Знайдіть суму нескінченної геометричної прогресії 16, -4, 1, -1/4


Ответы на вопрос

Отвечает Журавлева Екатерина.
16\; ,\; -4\; ,\; 1\; ,\; -\frac{1}{4}\; ,\; ...\\\\q= \frac{b_{n+1}}{b_{n}}\; ,\; \; q=\frac{b_2}{b_1}=\frac{-4}{16}=-\frac{1}{4}\\\\S=\frac{b_1}{1-q}=\frac{16}{1+\frac{1}{4}}= \frac{16}{\frac{5}{4}}= \frac{16\cdot 4}{5}=12,8
Отвечает Артемова Лиза.
q=b2/b1. S=b1/(1-q) ..............