Обчислити шостий член арифметичної прогресії у якій A1 = 4, d = -5


Ответы на вопрос

Отвечает Бичагова Софья.
An = A1 + d( n - 1 ) 
A6 = 4 - 5*( 6 - 1 ) = 4 - 25 = - 21