Вкладник поклав до банку 4000 грн під 7% річних скількі відсоткових грошей одержить вкладник через

3 роки?

Ответы на вопрос

Отвечает Колесник Вика.

1) 4000*7% +4000= 4280 -сумма после первого года

2) 4280*7% +4280= 4579,6 -второй год

3) 4579,6*7%+4579,6 = 4900,172 третий год

4) 4900,172 -4000=900,173 - відсоткові за три роки