Порівняйте числа х та у, якщо х=4; у=³√70


Ответы на вопрос

Отвечает Пономарева Даша.
x=4= \sqrt[3]{4^3}= \sqrt[3]{64}\\y=\sqrt[3]{70}\\\\64<70\\ \sqrt[3]{64}< \sqrt[3]{70}\\4<\sqrt[3]{70}\\x<y