Допоміжіть рішити Знайти похідну функції: 1)у=19 вище 19 має бути х 2)у=ln 3)y= log17 х нище log

має бути 17 тіпа чусуть нище 4)у=log9 х нище маю бути 9

Ответы на вопрос

Отвечает Тикото Владислава.

Y ' = (19^x) ' = 19^x* ln19
y ' = (lnx)' = 1/x
y ' = (log_17 x)' = 1/(x*ln17)
y ' = (log_9 x)' = 1/(x*ln9)