Знайти шостий член геометричної прогресії , якщо b5×b7= 36 Знайти сьомий член арифметичної

прогресії , якщо a6 ×a8=20

Ответы на вопрос

Отвечает Мушнина Арина.
1)b6^2=b5*b7;b6=sqrt(36)=6.   2) a7=(a6+a8)2=20/2=10.