Ціну товару спочатку знизили на 10% потім ще на 25 %, а через деакий час підвищили на 20 % . Як

змінилася початкова ціна товару?

Ответы на вопрос

Отвечает Загорнов Вадим.
1) X - 0.1X = 0.9X 
2) 0.9X - 0.25 * 0.9 X = 0.9X - 0.225X = 0.675X 
3) 0.675X + 0.2 * 0.675 = 0.675X + 0.135X = 0.945X 
4) X - 0.945X = 0.055X 
Ответ цена товара понизилась на 5.5 %