(аn) - арифметична прогресія, а1= -2, а3=4. знайдіть різницю прогресії.


Ответы на вопрос

Отвечает Паркаев Максим.
А1= -2
а3=4
а3=a1+2d => 4=-2+2d
                      4+2=2d
                       6=2d
                       d=6/2
                       d=3
Ответ: d=3.