5* +3у =14, [5ж-3^=-4;


Ответы на вопрос

Отвечает Качалова Виктория.

Відповідь:Ви надали дві рівняння:

5x + 3y = 14

5z - 3^ = -4

Пояснення:Перше рівняння можна вирішити для x або y, залежно від вашої мети. Якщо вам потрібно виразити x, то ви можете зробити так:

5x = 14 - 3y

x = (14 - 3y) / 5

Друге рівняння має помилку в записі. Замість "3^", я вважатиму, що ви маєте на увазі "3z". Правильно записане рівняння буде виглядати так:

5z - 3 = -4

Тепер розв'яжемо його для z:

5z = -4 + 3

5z = -1

z = -1 / 5

Отже, розв'язками цих рівнянь є:

x = (14 - 3y) / 5

z = -1 / 5

Для знаходження конкретних числових значень x, y і z вам потрібно мати додаткові дані або рівняння.