Спростіть вираз: 1)-3х²у³×2х³у⁴ 2) (-4р²t/5)³ 3) 25a⁴c³×(-0,2a²c⁴)²


Ответы на вопрос

Отвечает Рафаэльян Владислава.

Ответ:

1)-3x²y³ × 2x³y⁴ = -6x^(2+3)y^(3+4) = -6x^5y^7

2)(-4p²t/5)³ = (-4)³(p²)³(t/5)³ = -64p^6t^3/125

3)25a⁴c³ × (-0.2a²c⁴)² = 25a⁴c³ × (0.04a⁴c⁸)

Тепер перемножимо числові та літерні частини:

25 × 0.04 = 1 (числова частина)

a⁴ × a⁴ = a⁸ (множення з однаковими показниками)

c³ × c⁸ = c¹¹ (множення з однаковими показниками)

Отже, спрощений вираз:

a⁸c¹¹