Доведіть що рівність правильна 5b-(6b+a)-(a-6b)=5b-2a​


Ответы на вопрос

Отвечает Касумова Диана.

Ответ:

Объяснение:

5b+(6b+a)-(a+6b)=5b-2a

5b+6b-a-a-6b=5b-2a

5b-2a=5b-2a