Розв'яжіть рівняння 3(x+2)2−2x−4=0. У відповідь запишіть значення меншого кореня.


Ответы на вопрос

Отвечает Петров Игорь.
3(x+2)2-2x-4=0
6(x+2)-2x-4=0
6x+12-2x-4=0
4x=-8
x=-2