Обчисліть похідну в точці x0 f(x)=2x²-4√x+π, x0=4


Ответы на вопрос

Отвечает Аветисян Карен.

f'(x)=4x-\frac{2}{\sqrt{x} } \\f'(x_{0} )=4*4-\frac{2}{\sqrt{4} }=16-1=15

Відповідь: 15