2x⁴-6x²+2,5=0 найдите сумму корней уравнения ​


Ответы на вопрос

Отвечает Сычёва Дарья.

2x⁴-6x²+2,5=0

Робимо заміну x^2=t

2t^2-6t+2,5=0

D=6^2-4*2*2,5=36-20=16

t1=(6-4)/(2*2) = 1/2

t2=(6+4)/(2*2) = 2,5

x^2=1/2              x^2=2,5

x1= 1/4                 x3= \sqrt{2,5}

x2= -1/4               x4= -\sqrt{2,5}

Ну в цілому, якщо додати всі корені, то вийде 0?