визначте знаменник у геометричної прогресії, яку утворюють числа обертів шпинделя фрезерного

станка, якщо із 18 різних обертів відомі n1 = 12 об/хв і n3 = 18,75 об/хв.

Ответы на вопрос

Отвечает Петренко Андрій.

Ответ:

q=1.25

Объяснение:

n3=n1×q²⇒q=√(n3/n1)=√(18.75/12)=√1.5625=1.25