Знайти значення функції у=5-х³ якщо значення аргументу дорівнює -2


Ответы на вопрос

Отвечает Янов Рома.

y = 5 - x³

x = - 2

y = 5 - (- 2)³ = 5 - (- 8) = 5 + 8 = 13

y = 13