Знайдіть знаменник і шостий член геометричної прогресії 18, 12, 8​


Ответы на вопрос

Отвечает Кузьмин Владислав.

Ответ:     64/27,

Объяснение:

Решение.

q=b(n+1)/bn = 12/18 = 8/12 = 2/3.

bn=b1*q^(n-1);

b6=18*(2/3)^5 = 18* 32/243=576/243=64/27,