Умоляю помогите!!!!При якому значенні а рівняння 3х²-6х+а=0.Має єдиний корінь??


Ответы на вопрос

Отвечает Гиль Игорь.

Ответ:

а = 3

Объяснение:

квадратне рівняння має один корінь коли дискримінант = 0, отже:

3x²-6x+a=0

D=(-6)²-4·3·a=36-12a=0

36-12a=0

-12a=-36

a=3