Чому дорівнює значення дробу , якщо х = -3?


Ответы на вопрос

Отвечает Вондок Ли.
При x=-3,  \frac{ (-3)^{2}+12 }{1+6} =  \frac{9+12}{7} = \frac{21}{7}=3