Знайти значення функції f(x)=2x+8 для значення х=0, потрібно рішення


Ответы на вопрос

Отвечает Миронова Катя.

Ответ:

Объяснение:

f(x)=2x+8 , x=0

f(0)=2*0+8=0+8=8