Знайдіть 18-й член арифметичної прогресії (аn), якщо а3 =15, d = 6. А) 117; Б) 98; В) 105; Г) 111.


Ответы на вопрос

Отвечает Сухарева Настюша.

Ответ:

вариант В

Объяснение:

Формула n-го члена aₙ=a₁+(n-1)d

a₃=15; d=6

a₃=a₁+2d

15=a₁+2·6

a₁=15-12=3

a₁₈=a₁+17d=3+17·6=3+102=105