Знайдіть катет прямокутног трикутника якщо його проекція дорівнює 2 см а гіпотенуза 8 см

Будь-ласка допоможіть ставлю 100 балів!!!! ​

Ответы на вопрос

Отвечает Рахимбаев Ильяс.

Ответ:

4см

Объяснение:

У прямокутному трикутнику є таке співвідношення:квадрат катета дорівнює добутку гіпотенузи та проєкції катета на гіпотенузу.

квадрат катета=8*2=16;

катет=√16=4(см).

Відповідь:4см.