Для розв'язання даної системи способом додавання необхідно 2x-3y=3;y+4x=13


Ответы на вопрос

Отвечает Маслова Алина.

Объяснение:

2х-3у=3

у+4х=13 | *3

-----------

2х-3у=3

12х+3у=39

-----------

Додаємо:

14х=42

х=3

----------

Знаходимо у:

у+4*3=13

у=1

Відповідь: (3;1)