Розв‘язати систему рівнянь способом додавання: 3x+y=13 -3x+2y=-10


Ответы на вопрос

Отвечает Ющук Софья.

Ответ:

х=4

у=1

Объяснение:

3х+у=13

-3+2у=-10

{це все під дужкою

3у=3

у=1

3х+1=13

3х=12

х=4