Поїзд пройшов перший перегон за 2 год, а другий - за 3 год. Всього за цей час він подолав відстань

330 км. Знайдіть швидкість поїзда на кожному перегоні, якщо на другому перегоні поїзд подолав на 42 км більше, ніж на першому. Розв'язати за допомогою системи лінійних рівнянь ​

Ответы на вопрос

Отвечает Кузнецов Михаил.

Ответ:

60 км/год, 70 км/год

Объяснение:

Нехай швидкість на першому перегоні х км/год, тоді на другому х+10 км/год.

2х + 3(х+10) = 330

2х+3х+30=330

5х=300

х=60

На першому перегоні швидкість 60 км/год, на другому 60+10=70 км/год.