Прошу можете допомогти 12.Розчином лугумасою 80 г з масовою часткою натрій гідроксиду 30%

нейтралізували О.6 моль амінооцтової кислоти. Установіть масу використаного лугу.

Ответы на вопрос

Отвечает Зайцева Карина.

Объяснение:

NH2 —CH2 —COOH + NaOH → NH2 —CH2 —COONa + H2O

m(NaOH)=mрозч×w(NaOH)= 80×0.3=24г

n(NaOH)=m÷M=24÷40=0.6моль

n(NH2CH2COOH)=0.6моль

m(NaOH)=n(NaOH)×M=0.6×40=24г

Согласно ответу щёлочь вступило в реакцию без остатка, полностью прореагировала.