СРОЧНО!! Розв'яжіть задачу склавши систему рівняння: За 3 кг яблук і 4кг слив заплатили 54,5 грн,

а за 2 кг яблук і 3 кг груш заплатили 39 грн. Яка ціна 1 кг яблук і 1кг слив

Ответы на вопрос

Отвечает Лукьянов Влад.

Ответ:

3x + 4y= 54,5 *( 2)

2x + 3y = 39* (-3)

6х + 8y = 109

-6x - 9y = -117

-1y= -8

y= 8

3x + 4* 8 = 54,5

3x= 54,5-32

3x=22,5

x= 7,5

Відповідь : за 1 кг яблук заплатили 7,5 грн , а за 1 кг слив заплатили 8 грн

Объяснение:

Я розв'язувала систему методом додавання