Яка пара чисел є розв'язком рівняння х+у=5; х-у=1:А) (3;2) б) (4:1)


Ответы на вопрос

Отвечает Киселева Варя.

Відповідь:

А) (3;2)

Пояснення:

Замість х та у подставляємо числа спочатку 3 замість х та 2 замість у,тоді:

\left \{ {{3+2=5} \atop {3-2=1}} \right.

\left \{ {{5=5} \atop {1=1}} \right.

Ця пара чисел є розв'язком рівняння

\left \{ {{4+1=5} \atop {4-1=1}} \right.

\left \{ {{5=5} \atop {3=1}} \right.

Ця пара чисел не є розв'язком рівняння