Розв’язати графічно систему рівнянь {х + 2у = 1, {х − у = 4. Терміново


Ответы на вопрос

Отвечает Коркишко Никита.

Ответ:

А (3; -1)

Объяснение:

{х + 2у = 1,  2у=1-х;  х=0   у=0,5;  х=1     у=0

{х − у = 4.   у=х-4;    х=0   у=-4;     х=4    у=0