6. Сума двох чисел дорівнює 162, а різниця 92. Знайти ці числа. 15 баліввввввв


Ответы на вопрос

Отвечает Мергенева Ангелина.

Ответ:

96, 66

Объяснение:

x - друге число.

(x+30) - перше число.

x+30+x=162

2x=162-30

x=132/2

x=66 - 2 друге число.

66+30=96 - друге число