2) Розв'язати рівняння 3x² - 4x - 2=0 виділенням з лівої частини повного квадрата двочлена.


Ответы на вопрос

Отвечает Дрёмин Тёма.

Объяснение:

3x ^{2} - 4x - 2 = 0 \\ 3x ^{2} - 4x = 2 \\  {x}^{2} -  \frac{4}{3}x =  \frac{2}{3}  \\  {x}^{2} -  \frac{4}{3}x + ... =  \frac{2}{3} + ... \\  {x}^{2} -  \frac{4}{3}x +  \frac{4}{9} =  \frac{2}{3} + ... \\  {x}^{2} -  \frac{4}{3}x +  \frac{4}{9} =  \frac{2}{3} +  \frac{4}{9} \\ (x -  \frac{2}{3} )^{2} =  \frac{10}{9} \\ x = \frac{ -  \sqrt{10} + 2 }{ 3} \\ x =  \frac{ \sqrt{10} + 2 }{3} \\ x1 =  \frac{ -  \sqrt{10}  + 2}{3} \\ x2 =  \frac{ \sqrt{10}  + 2}{3}