маса кристалів у розчині змінюеться за щаконом m=√t^2+5t де m маса коисталів у грамах t час у

годинах . знайдіть швидкість​

Ответы на вопрос

Отвечает Морозов Даниил.

Відповідь:   ( 2t + 5 )/[ 2√( t² + 5t ) ] .

Пояснення:

 m = √( t² + 5t ) . Знайти швидк. розчинення кристалів у розчині .

 Скористаємося формулою :  v( t ) = m '( t ) .

v( t ) = ( √( t² + 5t ) )' = 1 *( t² + 5t )' /[2√( t² + 5t ) ] = ( 2t + 5 )/[ 2√( t² + 5t ) ] .