не виконуючи побудови знайдіть координати точок перетину з осями координат графику у=х+4 графіків

функцій

Ответы на вопрос

Отвечает Саласюк Саша.

у=0, х+4=0, х=-4

х=0, у=0+4, у=4

Ответ: (0;4), (-4;0)