Спростіть вираз 0,5(x +2у)+2,5(2у - х) та знайдіть його значення при при x=6, у = 2помогите​


Ответы на вопрос

Отвечает Базаркина Анастасия.

Відповідь:

0.5х+у+5у-2.5х=0

-2х+6у=0

-2*6+6*2=0

-12+12=0

0=0