Обчисли квадрат суми одночленів 2х та 3у


Ответы на вопрос

Отвечает Малюкевич Александра.

(3x+2x)²=(5x)²=25x²

Объяснение:

1. 3x+2x²=5x²

2. 5x×5x = 25x² (так як це в квадраті)