Винести спільний множник за дужки (x+3)(2y-1)-(x+3)(3y+2)


Ответы на вопрос

Отвечает Панова Алёна.

Відповідь: Прийду тобі на допомогу, козаче

Пояснення:

Спільний множник за дужки - (x+3), тому можемо винести його за дужки:

(x+3)(2y-1)-(x+3)(3y+2) = (x+3)((2y-1)-(3y+2)) = (x+3)(-y-3)