Як розкласти на множники многочлен x 3 − 1 y 3 + 3 x 2 + 3 x y + 3 y 2


Ответы на вопрос

Отвечает Скороход Валерия.

Ответ:

Цей многочлен можна записати як суму трьох множників:

x3 − 1 y3 = (x − 1 y) (x2 + xy + y2)

   3x2 + 3xy + 3y2 = 3 (x2 + xy + y2)

Тобто, розклад многочлена на множники можна зробити за допомогою такої формули:

x3 − 1 y3 + 3x2 + 3xy + 3y2 = (x − 1 y) (x2 + xy + y2) + 3 (x2 + xy + y2)

Объяснение: