"чи належить число 3 області значень функції y=x2 + 15x+48" як його зробити


Ответы на вопрос

Отвечает Чернишов Валерій.
Y = (x^2 +2*(15/2)x + 225/4) - 225/4 + 48 = (x - 225/4)^2 - 8,25
E(y) = [- 8,25; + ≈)
3 ∈ [- 8,25; + ≈)