Укажіть проміжок, якому належить корінь рівняння 2' = 32 . B (3;4) A (0:2) Б (2; 3) Г (4;5]​


Ответы на вопрос

Отвечает Чернова Александра.

Ответ: Г)

Объяснение:Перетворимо дане рівняння до еквівалентної форми:

2^x = 32

Далі можна записати:

2^x = 2^5

Тоді, за властивістю рівності степенів з однаковим основою, маємо:

x = 5

Отже, корінь рівняння 2^x = 32 дорівнює 5.

Оскільки числа 2^4 = 16 та 2^5 = 32, то корінь рівняння 2^x = 32 належить проміжку [4, 5).